جنگها و تاریخ

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

جنگ مدیا

← آمار وب سایت

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


Think,Befor We Act

/ساعتی در خود نگر تا كیستی/ از كجائی وز چه جائی چیستی/ در جهان بهر چه عمری زیستی/ جمع هستی را بزن بر نیستی

پرواز یک جنگنده بمب افکن اف 4 ایرانی در ارتفاع بسیار پایین بر روی یک جاده ی عراقیدر این تصویر پرواز یک جنگنده بمب افکن اف 4 ایرانی در ارتفاع بسیار پایین بر روی یک جاده ی عراقی در زمان جنگ را می بینید.شجاعت و پذیرش ریسک بالا در عکس کاملا مشهود است. خلبان ایرانی جنگنده برای رسیدن به هدف و بمباران ان و در امان ماندن از شناخته شدن توسط رادارهای دشمن و موشکهای پدافندی و غافلگیری دشمن در این ارتفاع پرواز می کند.


بیش از دو سوم خلبان‌های اف چهار که ایران در آغاز جنگ داشت، در طی این جنگ، جان خود را در راه دفاع از میهن نثار کردند.  یادشان گرامی باد...

محمدحسین پاز

در صورت استفاده در سایر وبلاگها و سایتها لینک مطلب در Wars and history و نام نویسنده و یا مترجم را ذکر کنید.درباره وب سایت

Wars & History
رضا کیانی موحد - محمدحسین پاز


دوستان عزیز توجه دارند که چون ما تا به امروز (27 بهمن 93) کامنت زیادی دریافت نمی کردیم هیچ قاعده و قانونی هم برای خوانندگان اینجا نداشتیم. الان که یکی دو هفته است بعضی از عزیزان اینجا رو با سیرک اشتباه گرفتن مجبور شدیم که چند تا قانون جدید رو برای کسانی که قصد کامنت گذاشتن دارند بگذاریم که البته واضحه که این وسط خشک و تر با هم می سوزند.
اما دوستانی که قصد دارید برای مطالب این وبلاگ کامنتی بنگارید به ده فرمان کامنت گذاری ما توجه داشته باشید:

قانون اول- هر کامنتی که بدون نام باشه بدون اینکه بخونمش پاکش می کنم. پس قبل از هر چیز اسم مبارکتون رو برای کامنتی که می نویسید وارد کنید.
قانون دوم- هرکامنتی که با اسم مستعار باشه بدون اینکه بخونمش پاکش می کنم. حال چه اسم مستعار فارسی مثل اصغر پلنگ و صغرا چپول چه اسم مستعار لاتین مثل warhorse و غیره... دوستانی که کامنت می گذارند لطف کن نام و نام خانوادگی شون رو به زبون فارسی دری و کامل وارد کنن.
قانون سوم- هر کامنتی که بدون ایمیل آدرس باشه بدون اینکه بخونمش پاکش می کنم. حالا ایمیل آدرس به چه دردی می خوره؟ دوستانی که خواستند کامنت بذارند خودشون متوجه خواهندشد. پس لطف کنید یه ایمیل واقعی که جواب می دید بنویسید. اگر آدرسی ایمیلی که نوشتید به ایمیل های بنده جواب نداد کامنتی که گذاشتید پاک خواهدشد.
قانون چهارم- هر کامنتی که به موضوع مطلب پست شده مربوط نباشه بدون اینکه بخونمش پاکش می کنم. اگر درخواستی یا سوال بی ربط به موضوع مورد بحث دارید لطف کنید در صندوق پیام وبلاگ قرارش بدید. در ضمن اگر در صندوق پیام وبلاگ پیامی برام گذاشتید یادتون باشه که شماره تلفون همراه هم آخر پیام تون درج کنید. پیامی که تلفن همراه نداشته باشه بدون اینکه بخونمش پاکش می کنم.
قانون پنجم- هر کامنتی که با فونت لاتین (فیلنگلیش یا پلینگیلیش یا هرچی) نوشته شده باشه بدون اینکه بخونمش پاکش می کنم. اگر کی برد محترم تون فونت فارسی نداره لطف کنید به زبان انگلیسی کامنت بذارید.
قانونششم- دوستانی که کامنت خصوصی هم می گذارند از شمول این قوانین مستثنا نیستند و اگر موارد بالا را رعایت نکرده باشند کامنتهاشون رو بدون اینکه بخونم پاک می کنم.
قانون هفتم- هر کامنتی که دارای القاب توهین آمیز یا افترا به مسئولین محترم کشور باشد بلافاصله پاکش می کنم.
قانون هشتم- هر کامنتی که دارای القاب توهین آمیز نسبت به القیت های مذهبی (اهل سنت، مسیحی، یهودی وغیره) و یا اقلیتهای قومی (ترک، کرد، بلوچ و غیره) باشد بلافاصله پاکش می کنم.
قانون نهم- این قوانین عطف بما سبق می شوند.
قانون دهم- دوستان قدیمی هم شامل تمام موارد بالا می شوند. نگید که نگفتی.
در آخر هم از دوستانی که خیلی وقت و حوصله ی شوخی دارن تقاضا می کنم به سایتهایی مثل فیس بوک یا کلوب مهاجرت کنند و بذارن ما با گرفتاری های خودمون سرمون گرم باشه.

http://wars-and-history.com/post/1004
مدیر وب سایت :

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان