پنجشنبه 10 آذر 1390 02:36 ب.ظ نظرات ()
همان طور که در خبرها امده، 2 روز پیش عده ای به سفارت انگلستان حمله کرده که در رسانه های حکومتی به عنوان "دانشجو" و در رسانه های دیگر  "بسیجی" نامیده شدند. رفتار این عده باعث واکنشهای جهانی شده و تبعاتی را به کل ملت ایران تحمیل کرده و خواهد کرد.
 در مورد اینکه این افراد چه کسانی بوده اند ، قضاوت با شما. اما جالبی قضیه واکنش نیروهای امنیتی به این اقدام است. ایا واقعا نیروهای امنیتی توان کنترل انها را نداشته اند؟ چگونه می شود نیروهای امنیتی حاکمیت که در برابر بزرگی اتفاقات و اعتراضات 2 سال پیش که حمله 2 روز پیش در برابر ان به حساب نمی اید ،دست به انواع روشها برای مقابله زده و بالاخره توانستند انها را خانه نشین کنند. در مقابل یک عده محدود این چنین وا داده است؟ و نتوانسته است کنترل کند؟
 در این پست قصد هیچ تحلیل، طرفداری و قضاوتی را  نداریم و در پایان 3 تصویر از حمله به سفارت انگلستان قرار میدهیم و ان را به خوانندگان واگذار می کنیم.


دانشجویان


یک نیروی پلیس و یک حمله کننده در داخل سفارتمنبع تصاویر: رویترزدر صورت استفاده در سایر وبلاگها و سایتها لینک مطلب در Wars and history و نام نویسنده و یا مترجم را ذکر کنید.